Kontakt i Redakcja

Andrzej Pietrzak

Redaktor Główny

Andrzej Pietrzak

Jestem specjalistą zdrowia publicznego z kilkuletnim doświadczeniem. Moje profesjonalne zainteresowanie skupia się na tworzeniu i wdrażaniu programów wspierających zdrowie publiczne i promocję zdrowia. Jestem wykształcona w naukach społecznych i technicznych oraz mam doświadczenie w zarządzaniu projektami, dzięki czemu mogę skutecznie pomagać moim klientom osiągać ich zdrowotne cele.
e-mail: [email protected]

Marcin Sokołowski

Marcin Sokołowski

Jestem dietetykiem i specjalistą od zdrowia publicznego. Moim celem jest pomaganie ludziom osiągać zdrową i zrównoważoną dietę, a także wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu programów wspierających zdrowie publiczne. Zdobyłem wykształcenie w naukach społecznych i medycznych, a moje doświadczenie obejmuje edukację, badania i opracowywanie strategii.
e-mail: [email protected]

Grzegorz Wiśniewski

Grzegorz Wiśniewski

Jestem ekspertem od zdrowia publicznego i specjalistką od promocji zdrowia. Pracuję z klientami w celu wypracowania skutecznych rozwiązań w zakresie zdrowia publicznego. Wykorzystuję moje wykształcenie w zakresie nauk społecznych i technicznych, aby pomagać ludziom w podnoszeniu ich poziomu zdrowia i wspierać ich w tworzeniu lepszych programów zdrowotnych.
e-mail: [email protected]

Redakcja:

ul. Puławska 21
02-670 Warszawa
kontakt@

Wydawca:
Optykgollus
ul. Puławska 21
02-670 Warszawa
[email protected]